AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi çaydanlık görmek

Kahve falında mavi çaydanlık görmek

Kahve falında mavi çaydanlık görmek çok büyük adımlar atacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, ticaret sektörüne atılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, evlat sahibi olunacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi çaydanlık gördüyseniz:

  • Yerine getirilmeyen sözler veya sorumluluklar ya da üzerinde anlaşılamayan değişiklikler bir ilişkinize zarar verebilir.

Kahve falında mavi çaydanlık görmek onu yalnız bırakmayacağına, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çaydanlık temizlemek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında çaydanlıkta çay görmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, fal sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gümüş çaydanlık görmek fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun fal sahibini sevindirecek şekilde olacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz çaydanlık görmek zorluklarının kalmayacağına, yenilenme yaşayacağına yorulur.

Kahve falında tencere çaydanlık görmek hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, adının kirletilmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında çaydanlıktan su içmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında çaydanlık çay görmek çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.