Kahve falında kurt köpeği gezdirmek

Kahve falında kurt köpeği gezdirmek sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine yorulur.

Kahve falında kurt köpeği gezdirmek gördüyseniz:

  • Uzun vadeli hedefleriniz veya amaçlarınız açısından ne kadar yol geldiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Kahve falında kurt köpeği gezdirmek kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elinde köpek gezdirmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpekle gezmek iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına yorulur.

Kahve falında süs köpeği gezdirmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına inanılır.

Kahve falında köpek gezdiren adam görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah köpek gezdirmek iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine inanılır.

Kahve falında köpek gezdirmek değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına alamet eder.

Kahve falında yavru köpek gezdirmek haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir