AnaSayfa / Genel / Kahve falında kum sahil görmek

Kahve falında kum sahil görmek

Kahve falında kum sahil görmek eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve fal sahibinin hayatından memnun olacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işarettir.

Kahve falında kum sahil gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir meselede kararsız kalmanız da olasıdır.

Kahve falında sahilde kum görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine inanılır.

Kahve falında kum sahil görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, borçlarını ödeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sahil kumu görmek başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına alamet eder.

Kahve falında gece sahil görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında sahil kenarında ev görmek büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına işarettir.

Kahve falında sahilde oturduğunu görmek sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gece sahilde olmak başarılarını ispat edeceğine, işlerinde başarı elde edeceğine ve Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında sahil kenarında oturmak işlerinin yaver gideceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir