AnaSayfa / Genel / Kahve falında koşarak camiye gitmek

Kahve falında koşarak camiye gitmek

Kahve falında koşarak camiye gitmek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, çok mutlu günler geçireceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koşarak camiye gitmek gördüyseniz:

  • Koruyu bir tavır içine girebilirsiniz.

Kahve falında koşarak camiye gitmek çevresindekilerle arasının açılacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında koşarak gitmek uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine inanılır.

Kahve falında koşarak bir yere gitmek işlerinde çok başarılı olacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına işarettir.

Kahve falında koşarak eve gitmek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında koşarak işe gitmek tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine delalet eder.

Kahve falında bir yere koşarak gitmek her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine yorulur.

Kahve falında koşarak namaza gitmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında camiye gidenleri görmek yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir