AnaSayfa / Genel / Kahve falında kömüş manda görmek

Kahve falında kömüş manda görmek

Kahve falında kömüş manda görmek sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Kahve falında kömüş manda gördüyseniz:

  • Size sunulanları olumlu karşılamanız durumunda belli bir görevin başına gelebilirsiniz.

Kahve falında kömüş manda görmek iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kömüş görmek fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına rivayet etmektedir.

Kahve falında kömüş öküzü görmek yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında manda yavrusu görmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına tabir olunur.

Kahve falında manda kesmek başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü manda görmek işine olan bağlılığının zarar göreceğine, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah manda görmek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında manda sütü görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir