AnaSayfa / Genel / Kahve falında kızdan kaçmak

Kahve falında kızdan kaçmak

Kahve falında kızdan kaçmak bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, kısmetlerinin kapanacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, gelirinin artacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kızdan kaçmak gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız kişiler veya paylaşılan fikirler başarınızı geliştirebilir.

Kahve falında bir kızdan kaçmak zahmetli bir işin sona ereceğine, doğru adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızdan kaçmak yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş anneye kızmak maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine delalet eder.

Kahve falında kızdan hediye almak her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş babanın kızdığını görmek duygularının karşılık göreceğine, yeni insanlarla tanışacağına yorulur.

Kahve falında anneye kızdığını görmek ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına delalettir.

Kahve falında babanın kızdığını görmek çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına delalettir.

Kahve falında bir insana kızmak onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, dik durmaya çalışacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir