Kahve falında kıza hamile olduğunu görmek

Kahve falında kıza hamile olduğunu görmek hatalarını düzelteceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kıza hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Eviniz, mal varlıklarınız veya ailenizle ilgili ilginç olaylar söz konusu olabilir.

Kahve falında kızın hamile olmak günahların af olacağına, zahmetinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kızı hamile görmek huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine rivayet eder.

Kahve falında bir kızın kendini hamile görmek çevresindeki herkese yardımcı olacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine delalettir.

Kahve falında bekar kızın kendini hamile olduğunu görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiği kızın hamile olduğunu görmek rızık eksikliği yaşayacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında babanın kızını hamile olduğunu görmek aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bekar bir kızın hamile olduğunu görmek yeni kişilerle tanışacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küçük bir kızın hamile olduğunu görmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top