AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırmızı kurbağa görmek

Kahve falında kırmızı kurbağa görmek

Kahve falında kırmızı kurbağa görmek ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, büyük başarılar elde edeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında kırmızı kurbağa gördüyseniz:

  • Alışılmışın dışında gelişen durumlar veya olanaklar sizin için yararlı bazı sonuçlar doğuracak olabilir ya da siz bir şekilde oluşan ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı kurbağa görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah kurbağa görmek ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, çok büyük özgüven kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında çiftleşen kurbağa görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına işaret eder.

Kahve falında sütün içinde kurbağa görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine tabir olunur.

Kahve falında eve kurbağa girdiğini görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza rivayet etmektedir.

Kahve falında tuvalette kurbağa görmek hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkli kurbağa görmek verdiği sözleri tutacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında üzerinde kurbağa görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir