AnaSayfa / Genel / Kahve falında kirmizi dosya görmek

Kahve falında kirmizi dosya görmek

Kahve falında kirmizi dosya görmek güzel sözler işiteceğine, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, daha güçlü bir hale geleceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kirmizi dosya gördüyseniz:

  • Bir şey düşünürken başkalarının sözleri sizi pek etkilememeli; kendinizle başbaşa olun.

Kahve falında kirmizi dosya görmek her attığı adımı paraya çevireceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine rivayet eder.

Kahve falında renkli dosya görmek adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz dosya görmek sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında dosya vermek malında azalmaya, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pembe dosya görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında elinde dosya görmek onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına delalettir.

Kahve falında yeşil dosya görmek küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine inanılır.

Kahve falında dosya evrak görmek sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, rahat bir hayata başlayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir