AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini toprak altında görmek

Kahve falında kendini toprak altında görmek

Kahve falında kendini toprak altında görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, yarınlarına umutla bakacağına, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendini toprak altında gördüyseniz:

  • Belli konuların asla çözümlenmeyeceği ya da bazı düzenlemelerin asla yapılamayacağı gibi uzun süredir devam eden bazı endişeleriniz olabilir.

Kahve falında toprak altında balık görmek kırılan umutların tekrar filizleneceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına rivayet eder.

Kahve falında toprağın altından altın çıkarmak sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına rivayet eder.

Kahve falında toprakta altın yüzük bulmak zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine yorulur.

Kahve falında toprağa altın gömmek hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında toprağın altında olmak hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, zahmet veren işlerin artacağına delalettir.

Kahve falında topraktan altın toplamak malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına yorulur.

Kahve falında toprak altından insan çıkarmak ruhen güzelleşeceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında toprağın altında el görmek helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.