AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendini mahkemede görmek

Kahve falında kendini mahkemede görmek

Kahve falında kendini mahkemede görmek afiyette giden düzeninden olacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, fal sahibinin de yüzünün güleceğine, işlerinin düzene gireceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha sonra işlerin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendini mahkemede gördüyseniz:

  • Bazı ilişki ya da iş birliklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Kahve falında mahkeme salonunda olmak işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayatını yoluna koymaya tabir olunur.

Kahve falında mahkemeyi kaybettiğini görmek sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine işarettir.

Kahve falında mahkeme salonu görmek sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işinin başından ayrılmayacağına delalettir.

Kahve falında mahkemeye vermek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mahkemeye verilmek rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mahkeme olmak güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına inanılır.

Kahve falında mahkemeye verildiğini görmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine işaret eder.

Kahve falında mahkemelik olmak ailesinde gerginlikler yaşanacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir