Kahve falında kendi saçını örmek

Kahve falında kendi saçını örmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi saçını örmek gördüyseniz:

  • İş yükünüzü hafifletmenin yollarını aramaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında saçını örmek büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendi saçını örmek bir anda yokluğa düşüleceğine, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün saçını örmek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına delalettir.

Kahve falında saç örmek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında ölen birinin saçını örmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında saçları örmek huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birinin saçını örmek büyük zararlara uğrayacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek saçı örmek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, çok hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir