AnaSayfa / Genel / Kahve falında kem göz görmek

Kahve falında kem göz görmek

Kahve falında kem göz görmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kem göz gördüyseniz:

  • Belli bilgilerinizi veya yeteneklerinizi kuvvetlendirerek ya da çeşitlendirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kahve falında kem göz görmek çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine yorulur.

Kahve falında fare kemirmesi görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, güzelliklere rast gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz yeşil gözlü kedi görmek insanlara iş öğreteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında göz kanaması görmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil gözlü kurt görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına yorulur.

Kahve falında gözlerinin renkli olduğunu görmek iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, var olan hastalıklarının şifa bulacağına alamet eder.

Kahve falında üç gözü olduğunu görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözün kanamasını görmek bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir