AnaSayfa / Genel / Kahve falında kedi sesi görmek

Kahve falında kedi sesi görmek

Kahve falında kedi sesi görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, borcunu ödeyeceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kedi sesi gördüyseniz:

  • İkili ilişkileriniz için çaba harcamalısınız.

Kahve falında kedi sesi duymak rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kedi sesi görmek ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine inanılır.

Kahve falında yavru kedi sesi duymak sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında kedi sesi çıkarmak ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında kurşun sesi duymak hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine tabir olunur.

Kahve falında güzel ses duymak eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, zinde kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında konuşma sesi duymak mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına işarettir.

Kahve falında ölü sesi duymak elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir