AnaSayfa / Genel / Kahve falında kazanda bulgur kaynatmak

Kahve falında kazanda bulgur kaynatmak

Kahve falında kazanda bulgur kaynatmak atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, sonunda maddi zarara gireceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında kazanda bulgur kaynatmak gördüyseniz:

  • Sizden haber veya bilgi talebinde bulunmayan kişilere bilgi aktarmanızın bir anlamı olmayabilir.

Kahve falında kazanda bulgur kaynatmak hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, sorunların günden güne artacağına inanılır.

Kahve falında kaynatılmış bulgur görmek fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına işarettir.

Kahve falında kaynamış bulgur görmek yapacağı planların altüst olacağına, rahat bir hayata sahip olmaya işaret eder.

Kahve falında bulgur kaynatmak işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine yorulur.

Kahve falında kazanda çamaşır kaynatmak deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kara kazanda su kaynatmak uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında kazanda kaynayan su görmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kazanda su kaynatmak zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.