AnaSayfa / Genel / Kahve falında kavga tartışmak

Kahve falında kavga tartışmak

Kahve falında kavga tartışmak arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, onun yolundan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kavga tartışmak gördüyseniz:

  • Size problem yaratabilecek kişi veya kurumlarla sorun yaşayabilirsiniz.

Kahve falında tartışmak kavga etmek yalnız kalınacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine inanılır.

Kahve falında babayla kavga etmek tartışmak tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kavga etmek tartışmak hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine rivayet eder.

Kahve falında biriyle kavga etmek tartışmak yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kavga tartışmak arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kaynıyla tartışmak karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bayanla tartışmak bir sebeple kendisini çok üzeceğine, hayır dualarına nail olacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiği insanla tartışmak sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir