AnaSayfa / Genel / Kahve falında kartal pençesi görmek

Kahve falında kartal pençesi görmek

Kahve falında kartal pençesi görmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, falı kapatan kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kartal pençesi gördüyseniz:

  • Şanslı olarak nitelendirilebilecek gelişmeler maddi, duygusal, işle bağlantılı, sağlık, hukuk, eğitim, yurtdışıyla ilgili başlıklarda bizi bulabilir.

Kahve falında kartal pençesi görmek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, hayatının kolaylaşacağına işarettir.

Kahve falında pençe görmek kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aslan pençesi görmek işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kedi pençesi görmek gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında ayakkabı pençesi görmek hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayı pençesi görmek maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine inanılır.

Kahve falında kaplan pençesi görmek atılan adımların boşa gideceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine inanılır.

Kahve falında kartal avlamak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir