AnaSayfa / Genel / Kahve falında karada yüzmek

Kahve falında karada yüzmek

Kahve falında karada yüzmek işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine delalettir.

Kahve falında karada yüzmek gördüyseniz:

  • Yaptığınız işleri dikkatle ele almalı, yanlış yapacak yer bırakmamalısınız.

Kahve falında karada yüzmek hayır ve bereketin artmasına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine delalettir.

Kahve falında karada yüzdüğünü görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine işarettir.

Kahve falında karadeniz bölgesini görmek maddi olarak zayıflayacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gemiyle karada gitmek durumunuzun iyileşeceğine, eğer fal sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine yorulur.

Kahve falında karada gemi görmek işlerin istenmeyen bir hal alacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karadeniz görmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karada canlı balık görmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karadenize gitmek kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.