AnaSayfa / Genel / Kahve falında kara deve görmek

Kahve falında kara deve görmek

Kahve falında kara deve görmek çok büyük başarılara imza atacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, kötü kişilere yakın olacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kara deve gördüyseniz:

  • Eski iş arkadaşlarınız, tanıdıklarınız veya meslektaşlarınızla biraraya gelmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında kara deve görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine inanılır.

Kahve falında büyük bir deve görmek insanlara yardım edeceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında deve tüyü görmek kişinin başarıdan başarıya koşacağına, kısmetlerin azalacağına işaret eder.

Kahve falında erkek deve görmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işarettir.

Kahve falında dev deve görmek yüksek tahsil yapacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve sahibi olmak çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında devenin görmek maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve dişi görmek iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir