AnaSayfa / Genel / Kahve falında kabenin yapıldığını görmek

Kahve falında kabenin yapıldığını görmek

Kahve falında kabenin yapıldığını görmek mülk sahibi olacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, dolandırılacağına, yükünün hafifleyeceğine işaret eder.

Kahve falında kabenin yapıldığını gördüyseniz:

  • Sağlığınız açısından, fiziksel olarak bir rahatsızlığınız olmasa da, geçirebileceğiniz ufak tefek kazalar yüzünden sarsılabilirsiniz.

Kahve falında kabenin yapıldığını görmek büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yapı yapmak maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalettir.

Kahve falında yeni yapılmış asfalt yol görmek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret eder.

Kahve falında sıva yapıldığını görmek rızkın günden güne genişleyeceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine alamet eder.

Kahve falında eski yapı ev görmek büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, büyük rahatlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında yeni yapılmış boş ev görmek işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında ekmek yapıp pişirmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, aksiliklerin baş göstereceğine delalet eder.

Kahve falında başkasına büyü yapıldığını duymak düşünmeden adımlar atayacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir