Kahve falında iş kazası geçirmek

Kahve falında iş kazası geçirmek iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, statü atlayacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına alamet eder.

Kahve falında iş kazası geçirmek gördüyseniz:

  • Maddi yönden bazı kısıtlamalarla olabilir.

Kahve falında iş kazası geçirmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında başkalarının trafik kazası geçirdiğini görmek daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında trafik kazası geçirenleri görmek umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına delalettir.

Kahve falında trafik kazası geçirmek ve ölmek rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında trafik kaza geçirmek çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kardeşinin trafik kazası geçirdiğini görmek hayır ve bereketin artmasına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine yorulur.

Kahve falında başkasının trafik kazası geçirdiğini görmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında araba kazası geçirdiğini görmek yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top