Kahve falında insanı ölürken görmek

Kahve falında insanı ölürken görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, kişinin her daim iyi anılacağına, kazancının iki kat artacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına yorulur.

Kahve falında insanı ölürken gördüyseniz:

  • Bir tartışma ya da rekabet ortamı beklenmedik şekilde memnuniyet verici sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında ölü bi insanı görmek hasretin ve özlemin biteceğine, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına işarettir.

Kahve falında ölü insanlarla konuşmak gülmeye hasret kalacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü insandan hediye almak daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, kişinin daha çok kazanacağına delalettir.

Kahve falında ölü insan eti yiyenleri görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Kahve falında ölü insanı hamile görmek keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, başına tekin olmayan olayların geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölü insanın ruhunu görmek zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına işarettir.

Kahve falında ölü insanı diri görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü insanın sesini duymak çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top