AnaSayfa / Genel / Kahve falında ileriyi görmek

Kahve falında ileriyi görmek

Kahve falında ileriyi görmek işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, hayırlı günlerin geleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ileriyi gördüyseniz:

  • Aynı zamanda sizin için önemli gelişmelerinyaşanabileceği bir zaman dilimindesiniz.

Kahve falında zamanı ileri almak kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine işaret eder.

Kahve falında ilerideki eşini görmek atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ileriyi görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saati ileri almak eline hayırlı kazançların geçeceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine işarettir.

Kahve falında saatlerin ileri aldığını görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ileri bir tarih görmek büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine delalet eder.

Kahve falında zamanda ileri gitmek aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir