AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki tane inek görmek

Kahve falında iki tane inek görmek

Kahve falında iki tane inek görmek dolayısıyla işlerin bozulacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, moralin bozulacağına, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, umutlanacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya alamet eder.

Kahve falında iki tane inek gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz kimseler misafir olarak gelebilirler.

Kahve falında üç tane inek görmek elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki tane inek görmek başarısının ve kazancının sürekli olacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında dört tane bebek görmek hem de fal sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üç tane at görmek çevreye karşı itibarın artacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane güneş görmek yaşam standartlarını yükselteceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine rivayet eder.

Kahve falında kar tanesi görmek talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beş tane bebek görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve fal sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kişiden iki tane görmek istenen herşeye kavuşulacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir