Kahve falında hırsızdan kaçmak

Kahve falında hırsızdan kaçmak önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çektiği zorlukların biteceğine, helal lokmalar yiyeceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında hırsızdan kaçmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızla ilgili bir ya da birkaç mutluluk yaşayabilirsiniz.

Kahve falında hırsızdan kaçmak emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine delalettir.

Kahve falında bir başkasının hırsızlık yaptığını görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, hayattan daha zevk alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hırsızlık yaptığını görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında araba hırsızı yakalamak işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eşini hırsızlık yaparken görmek kul hakkına girmeyeceğine, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine delalet eder.

Kahve falında kendini hırsızlık yapmak evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kazancının artacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşını hırsızlık yaparken görmek işlerinin tersine dönüp, maddi zarara uğrayacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında para hırsızlığı yapmak aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top