Kahve falında hellim yemek

Kahve falında hellim yemek sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, alim ve bilge insan olacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında hellim yemek gördüyseniz:

  • Ani harcamalar artıyor veya mevcut maddi gelişmeler dikkat gerektiriyor.

Kahve falında hellim yemek iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında hellim peyniri görmek tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında hellim görmek zor zamanların çok eskide kalacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil incir toplayıp yemek atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deniz tuzu yemek gereksiz bir harcama yapılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine delalettir.

Kahve falında kelle paça yemek çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, kendi işini açacağına rivayet eder.

Kahve falında anneyi yemek yerken görmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, hastalığın biteceğine rivayet eder.

Kahve falında cam parçaları yemek malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, verilen sözlerin tutulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top