AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile kurbağa görmek

Kahve falında hamile kurbağa görmek

Kahve falında hamile kurbağa görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, elindeki işten büyük zararlar göreceğine, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında hamile kurbağa gördüyseniz:

  • Olayları ne kadar fazla zorlarsanız ya da ne kadar fazla yeni düzenleme yaparsanız, geri dönüş elde etmeniz veya cevap almanız o kadar zor olabilir.

Kahve falında hamile kurbağa görmek uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sütün içinde kurbağa görmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına işarettir.

Kahve falında mavi kurbağa görmek ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz suda kurbağa görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine alamet eder.

Kahve falında oyuncak kurbağa görmek kötü gününü de paylaşacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına inanılır.

Kahve falında akvaryumda kurbağa görmek yeni planlar yapacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında üstünde kurbağa görmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı kurbağa görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir