AnaSayfa / Genel / Kahve falında güzel deve görmek

Kahve falında güzel deve görmek

Kahve falında güzel deve görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine alamet eder.

Kahve falında güzel deve gördüyseniz:

  • Üniversiteye veya diğer alanlarda eğitimlerine ara vermiş olanlar geri dönüş sağlayabilirler.

Kahve falında güzel deve görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında devenin üstünde yük görmek sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına işarettir.

Kahve falında devenin yattığını görmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, kötü bir duruma düşürüleceğine inanılır.

Kahve falında konuşan deve görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalettir.

Kahve falında deve yavrusu satın almak engel teşkil edeceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kabede deve görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında devenin uçtuğunu görmek geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir