AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölde kurbağa görmek

Kahve falında gölde kurbağa görmek

Kahve falında gölde kurbağa görmek zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına yorulur.

Kahve falında gölde kurbağa gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işler, aşk hayatınız veya finansal büyüme sağlayacak konularda sizi doğru yönlendirecekler.

Kahve falında gölde kurbağa görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yavru kurbağa görmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine yorulur.

Kahve falında kocaman bir kurbağa görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, ruhunun şifa bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evin içinde kurbağa görmek çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında suda kurbağa görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kurbağa yediğini görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında başında kurbağa görmek başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir