AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölde araba görmek

Kahve falında gölde araba görmek

Kahve falında gölde araba görmek sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına yorulur.

Kahve falında gölde araba gördüyseniz:

  • Zorlandığınız bazı konular varsa, akışa bırakmak, yine, bir o kadar zor olabilir.

Kahve falında gölde araba görmek çok günah işleyeceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla göle girmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, yarardan çok zarar getireceğine işaret eder.

Kahve falında gölde araba sürmek ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arabayla göle uçmak umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında arabayla göle düşmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına tabir olunur.

Kahve falında koyu mavi göl görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında deniz yada göl görmek herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, insanların güvenini kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gölde yüzen birini görmek çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir