AnaSayfa / Genel / Kahve falında gezmeye gidememek

Kahve falında gezmeye gidememek

Kahve falında gezmeye gidememek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, problemlerinin biteceğine, başarıyla geleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına delalet eder.

Kahve falında gezmeye gidememek gördüyseniz:

  • Hiç farkında olmadan yeteneklerinizi değerlendirmenizi sağlayacak yöntemler geliştirebilirsiniz.

Kahve falında gezmeye gidememek tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gezmeye gitmek için hazırlanmak çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev gezmesine gitmek kazancın yar yarıya düşeceğine, makbul olan mallar edineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bayram gezmesine gitmek direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında bir yere gezmeye gitmek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına işaret eder.

Kahve falında eşiyle gezmeye gitmek yeni bir ev alınacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgiliyle gezmeye gitmek iş hayatında sözü geçen biri olacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına inanılır.

Kahve falında başka şehre gezmeye gitmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir