AnaSayfa / Genel / Kahve falında gemi kaptanı görmek

Kahve falında gemi kaptanı görmek

Kahve falında gemi kaptanı görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, üzüleceğine ve kırılacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına işaret eder.

Kahve falında gemi kaptanı gördüyseniz:

  • Risk almamalısınız.

Kahve falında gemi ve kaptan görmek yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında gemi kaptanı olmak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, yüzünün hep güleceğine delalettir.

Kahve falında gemi kaptanı görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaptan su içmek işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında aynı kaptan su içmek çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine delalet eder.

Kahve falında deniz kaptanı görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, hayatının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaptan köşkü görmek çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında kaptan görmek dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir