AnaSayfa / Genel / Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek

Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek

Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, hayatının zaferlerle dolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelinlik giyeceğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin maddi konularda verdikleri sözleri yerine getirebilme, belli bir konuda sizi destekleme veya ihtiyaçlarınızı karşılama kapasiteleri hakkında bilgiler ortaya çıkabilir.

Kahve falında gelinlik giyeceğini görmek kalabalıktan uzak olacağına, çok hayırlı insan olunacağına inanılır.

Kahve falında gelinlik giyecek olmak kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında giyecek görmek sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında giyecek ayakkabı bulamamak umutlarının tazeleneceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında giyecek bir şey bulamamak yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine alamet eder.

Kahve falında giyecek elbise bulamamak mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında çok güzel bir gelinlik giymek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işarettir.

Kahve falında çiçekli gelinlik giymek sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir