AnaSayfa / Genel / Kahve falında frenk incir görmek

Kahve falında frenk incir görmek

Kahve falında frenk incir görmek büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına yorulur.

Kahve falında frenk incir gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını veya ne kadar mantıksız planlar yaptıklarını yüksek sesle dile getirmek niyetinde olabilirsiniz.

Kahve falında frenk inciri görmek çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına işaret eder.

Kahve falında frenk incir görmek problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında frene basmak dedikoduya, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına delalet eder.

Kahve falında araba freni görmek pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına delalettir.

Kahve falında freni tutmayan araba görmek aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet eder.

Kahve falında freni tutmayan araba sürmek eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine delalet eder.

Kahve falında arabayla fren yapmak ayıplanacağına, işlerin daha kötüye gideceğine rivayet eder.

Kahve falında frenk yemişi görmek maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir