Kahve falında fırın ve fırıncı görmek

Kahve falında fırın ve fırıncı görmek işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında fırın ve fırıncı gördüyseniz:

  • Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının.

Kahve falında fırında poğaça görmek farklı iş alanlarına yöneleceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine işaret eder.

Kahve falında fırın ekmek görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, çok mutlu olunacağına işaret eder.

Kahve falında fırında ekmek pişirdiğini görmek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fırında pişmiş ekmek görmek falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil fırın görmek güzel günler yaşanacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında fırında et görmek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fırında balık pişirmek onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında fırında simit görmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, karlı işler alacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top