AnaSayfa / Genel / Kahve falında fazla göz görmek

Kahve falında fazla göz görmek

Kahve falında fazla göz görmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fazla göz gördüyseniz:

  • Maddi konularda kafanızı karıştıran ya da size yeni fikirler veren kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında birden fazla göz görmek hayatının da kolaylaşacağına, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına delalettir.

Kahve falında fazla göz görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, hastalığının düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında ayak parmağı fazla görmek yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında çok fazla balık tutmak çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok fazla muz görmek rızkın ve kazancın artacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına rivayet eder.

Kahve falında birden fazla mezar görmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çok fazla dışkılamak zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birden fazla hamile kadın görmek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir