AnaSayfa / Genel / Kahve falında evren görmek

Kahve falında evren görmek

Kahve falında evren görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kul hakkına girmeyeceğine, iyi niyetle ses çıkarmayan fal sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına alamet eder.

Kahve falında evren gördüyseniz:

  • Karar verme zorluğu yaşayan kişileri boş verip, ilerlemeye hazır kişilerle devam edin.

Kahve falında kenan evreni görmek geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında paralel evrene geçmek iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında paralel evren görmek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evren görmek ruhsal olarak etkileneceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine işaret eder.

Kahve falında evreni görmek açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Kahve falında kenan evren görmek her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. Kahve falında evrenler arası geçiş var diyor sizce bu ne demek ölümle alakası varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir