AnaSayfa / Genel / Kahve falında evlilik teklif almak

Kahve falında evlilik teklif almak

Kahve falında evlilik teklif almak kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evlilik teklif almak gördüyseniz:

  • Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var.

Kahve falında ünlü birinden evlilik teklifi almak ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evlilik teklif etmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında bir erkekten evlilik teklifi almak gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinden evlilik teklifi almak sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında erkekten evlilik teklifi almak hanesindeki rızkın da artacağına, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiden evlilik teklifi almak gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında eski sevgiliden evlilik teklifi almak rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına alamet eder.

Kahve falında evlilik teklifini kabul etmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir