AnaSayfa / Genel / Kahve falında evli biriyle birlikte olmak

Kahve falında evli biriyle birlikte olmak

Kahve falında evli biriyle birlikte olmak bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine rivayet eder.

Kahve falında evli biriyle birlikte olmak gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen ya da yavaşlatan kişiler olabilir.

Kahve falında evli bir kadınla birlikte olmak şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evli biriyle birlikte olmak rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Kahve falında evli biriyle birlikte olduğunu görmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında evli bir erkekle birlikte olmak emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına işaret eder.

Kahve falında evli bir adamla birlikte olmak her geçen gün sorunların artacağına, kişinin malını kaybedebileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evli kadınla birlikte olmak arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında erkekle birlikte olmak aile içinde geçim derdinin olmayacağına, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyle birlikte olduğunu görmek karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.