AnaSayfa / Genel / Kahve falında evin önünde deve görmek

Kahve falında evin önünde deve görmek

Kahve falında evin önünde deve görmek borcunu ödeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında evin önünde deve gördüyseniz:

  • Kendi yorumunuzu kendiniz yapın.

Kahve falında evinin önünde deve görmek işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında evin önünde deve görmek kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinde deve görmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında evinde deve görmek kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin önünü süpürmek sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine delalet eder.

Kahve falında evin önünde oturmak mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, yeniden sulh ortamının sağlanacağına inanılır.

Kahve falında evin önünde asker görmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin önünde domuz görmek yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.