AnaSayfa / Genel / Kahve falında evcil tavşan görmek

Kahve falında evcil tavşan görmek

Kahve falında evcil tavşan görmek yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında evcil tavşan gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sorunlarıyla uğraşmaktan kendinize zaman ayıramayabilirsiniz veya başkalarının problemlerini üstlenmenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

Kahve falında evcil tavşan görmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine alamet eder.

Kahve falında evcil kaplan görmek rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına, dertlerinin dermanını bulacağına işarettir.

Kahve falında evcil kaz görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına işarettir.

Kahve falında evcil muhabbet kuşu görmek yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına inanılır.

Kahve falında evcil yavru köpek görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evcil yılan görmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında evcil beyaz fare görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evcil domuz görmek çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.