AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak

Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak

Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, herkesin önünde olacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları sorgularken veya tereddütlü davranarak zaman kaybedebilirsiniz.

Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle düğün hazırlığı yapmak sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında evlilik için hazırlık yapmak hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına delalettir.

Kahve falında evliliğe hazırlık yapmak bolluğa ve berekete kavuşacağına, mutlu günlerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evlilik hazırlığı görmek adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına inanılır.

Kahve falında evlilik hazırlıklarını görmek maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliden evlilik teklifi almak çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir