AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski bir köy görmek

Kahve falında eski bir köy görmek

Kahve falında eski bir köy görmek yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, hızlanacağına, iş güç sahibi olacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski bir köy gördüyseniz:

  • Kötümser olmamaya çalışmalısınız.

Kahve falında eski bir köy görmek kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine inanılır.

Kahve falında eski köy görmek hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, kişinin içinin daralacağına rivayet eder.

Kahve falında eski köyünü görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, kendisini işine veremeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski köy evi görmek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendi köyünde olmak yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında köyüne gittiğini görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına yorulur.

Kahve falında köy tuvaleti görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine inanılır.

Kahve falında köy domatesi görmek o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, hataların telafi edileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.