Kahve falında eşinin trafik kazasında öldüğünü duymak

Kahve falında eşinin trafik kazasında öldüğünü duymak çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, yardımda bulunacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin trafik kazasında öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Bir iş birliği, ilişki veya ortaklık harika bir şekile dönüşebilir.

Kahve falında eşinin trafik kazasında öldüğünü duymak çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine rivayet eder.

Kahve falında trafik kazasında öldüğünü duymak başarılara yeni başarılar katılacağına, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına yorulur.

Kahve falında eşinin trafik kazasında öldüğünü görmek mutluluk ve huzur bulacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına delalet eder.

Kahve falında trafik kazası duymak herkesin yardımına koşan fal sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine tabir olunur.

Kahve falında trafik kazası olduğunu duymak yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına işarettir.

Kahve falında birinin trafik kazası geçirdiğini duymak elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hak yemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin trafik kazası yaptığını görmek asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin trafik kazası geçirdiğini görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top