AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkek kolyesi görmek

Kahve falında erkek kolyesi görmek

Kahve falında erkek kolyesi görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, Allah katında güzel mükafatlar almasına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek kolyesi gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizin dikkat çekebilmesi veya takdir edilmesi için yapmanız gereken işlere odaklanmalısınız.

Kahve falında erkekte kolye görmek dostlarını da iyi seçeceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına alamet eder.

Kahve falında erkeğin altın kolye taktığını görmek daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir erkekten kolye almak umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında erkeğin kolye taktığını görmek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, zenginliğinin, konforunun artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek kolye görmek sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, hayır duaları alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkeğin boynunda altın kolye görmek hayatının iplerini eline alacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında erkek kolyesi görmek sorunların atlatılacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına işarettir.

Kahve falında bi erkekten kolye almak kurulu düzenin yıkılacağına, falı kapatan kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir