AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkek çocuğu öptüğünü görmek

Kahve falında erkek çocuğu öptüğünü görmek

Kahve falında erkek çocuğu öptüğünü görmek işlerinin kapanacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, mutluluğunun artacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına işarettir.

Kahve falında erkek çocuğu öptüğünü gördüyseniz:

  • Kararınızı verdiğiniz an da, işlerin yolunda gitmesi için ne yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

Kahve falında erkek çocuğun yürüdüğünü görmek iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında erkek çocuğa yemek yedirmek işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında babanın erkek çocuğu olduğunu görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine yorulur.

Kahve falında erkek çocuğu emzirmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına alamet eder.

Kahve falında erkek çocuğuyla oynamak mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, beklentilerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendinin erkek çocuğu olduğunu görmek koltuğunun da yükseleceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine inanılır.

Kahve falında zayıf erkek çocuğu görmek en tepkedeki kimse olacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına işarettir.

Kahve falında erkek çocuğun üzerine işediğini görmek küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.