Kahve falında emekli cumhurbaşkanı görmek

Kahve falında emekli cumhurbaşkanı görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında emekli cumhurbaşkanı gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin karakteri konusunda sezgileriniz sizi yanıltmayacak.

Kahve falında emekli cumhurbaşkanı görmek kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, yenileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında emekli orgeneral görmek daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, maddi gücünün artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin emekli olduğunu görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına işarettir.

Kahve falında emekli olduğunu görmek yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına yorulur.

Kahve falında emekli polis görmek rakiplerini alt edeceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine delalettir.

Kahve falında emekli albay görmek bununla kalmayarak iflas edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin emekli olduğunu görmek yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında annesinin emekli olduğunu görmek tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top