AnaSayfa / Genel / Kahve falında el ve diğer azaları kesmek

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, emeklerinin boşa gideceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek gördüyseniz:

  • Bazı kişileri samimi bulmayabilirsiniz.

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek maddi açıdan zarara uğranacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında diğer dünyayı görmek rahatlık içinde yaşayacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir odadan diğer odaya geçmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan fal sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında diğer aleme gitmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına inanılır.

Kahve falında diğer dünyaya gitmek makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ismi azamı görmek bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına inanılır.

Kahve falında imamı azamın kabrini görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, kimse ile tartışmayacağına rivayet eder.

Kahve falında ismi azam duasını okumak yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir