AnaSayfa / Genel / Kahve falında ekşili ekmek görmek

Kahve falında ekşili ekmek görmek

Kahve falında ekşili ekmek görmek gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ekşili ekmek gördüyseniz:

  • Tam istediğiniz türden gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında ekşi ekmek yemek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ekşi ekmek yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, fal sahibinin elinin darlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ekşili ekmek görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ekşi su içmek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ekşi peynir yemek çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ekşi portakal yemek yıpranacağına, strese gireceğine, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına yorulur.

Kahve falında ekşi şeker yemek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ekşi tat almak borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.