Kahve falında duvarda resmini görmek

Kahve falında duvarda resmini görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına, gelişmelerin olacağına, ardından konu üzerinde düşünüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvarda resmini gördüyseniz:

  • Gerekli analizleri yapmadan veya belli yöntemlerle ilerlemeden yola çıkmanız durumunda, peşinden gittiğiniz fikrin ya da bazı isteklerinizin gerçekleşme veya başarılı olma şansı zayıf olabilir.

Kahve falında duvar resmi görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine delalettir.

Kahve falında duvarda kendi resmini görmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında duvarda resmini görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına yorulur.

Kahve falında annemin resmini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında araba resmi çizmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiği kişinin resmini görmek ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret eder.

Kahve falında fil resmi çizmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında kuzu resmi görmek uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir